logo MED
Obrázok

Jar 2023

Nová kolekcia

Obrázok

nová kolekcia

Olaf Hajek x Medicine

Tvorenie je vášeň

Olaf Hajek je jedným z najpopulárnejších nemeckých ilustrátorov a výtvarných umelcov. Jeho talent je oceňovaný po celom svete. Teraz jeho diela nájdete aj na oblečení z kolekcie Medicine!

Umenie nepozná hranice

Umelec vo svojich dielach spája rôzne koncepty multikultúrneho sveta. Jeho umenie prelína hranicu medzi fantáziou a realizmom a poskytuje recipientovi široký priestor na interpretáciu.

Obrázok

Jeseň / Zima 2022

NOVÁ KOLEKCIA

Astrálna cesta do neznáma

Nový Lookbook prináša tajomné astrálne vibrácie. To všetko vďaka asketickej prímorskej scenérii pod nočnou oblohou, ktorá nás pozýva do sveta mágie.

Mozaika dojmov

Svetlo, tma a nadpozemské prvky sa navzájom prelínajú a vytvárajú nekonečnú mozaiku dojmov. Medicine vás pozýva objavovať v nás skrytú energiu, vďaka ktorej bude každá chvíľa jedinečná.

Obrázok

leto '22 | hlbiny odeté do farieb

NOVÁ KOLEKCIA

Summer '22

Ponorte sa do lookbooku, ktorý poteší intenzitou farieb, výraznosťou a neobyčajnými kombináciami... Exotické rastliny, efektná hra svetla a tieňa, ktoré prinášajú atmosféru dovolenky!

Hlbiny odeté do farieb

Leto vítame v priestoroch architektonického kúpaliska v Paláci kultúry a vedy, ktoré bolo v 2007 zapísané do registra pamiatok. Práve ono sa stalo jedinečným priestorom na prezentáciu novej kolekcie.

Príroda zvádzajúca bohatstvom odtieňov

Vodná scenéria nás prenesie do sveta snov, nevšedných zážitkov a nostalgických západov slnka. Hľadáme oddych, ktorý nájdeme v prírode, ktorá zvádza sýtosťou svojich odtieňov.

Obrázok

Obrázok

Autorské práce. Rôznorodosť. City. Vášeň.

POĽSKÁ GRAFIKA 2022

Obrázok

Cesta do neznáma – ničím nespútaná!

COMFORT TRAVELLER

Obrázok

jar 2022 | architektúra farieb

NOVÁ KOLEKCIA

Obrázok

Maliarska kolekcia 2022

EVIVA L'ARTE