logo MED

Dámske Parfumy

Počet produktov: 3
Zoradiť odnajnovších
Veľkosť
Farba
Cena
UKÁZAŤ34
-22%
Parfémová voda dámska
Parfémová voda dámska
17.90 €
22.90 €
Parfémová voda dámska Commercial
Parfémová voda dámska Commercial
19.90 €
Parfémová voda Magic Senses
Parfémová voda Magic Senses
22.90 €
Pozrite tiež:

Parfumy dámske od Medicine

Zmyselné a originálne parfumy sú povinnou súčasťou šatníka každej ženy. V tejto kategórii nájdete značkovú kozmetiku – parfumy a parfumované vody pod značkou MEDICINE. Naše parfumy dokonale odrážajú zmyselnú a tajomnú povahu značky. Sú tiež dokonalým doplnkom limitovaných kolekcií oblečenia. 

MEDICINE – originálne dámske parfumy 

Čuch je jedným z úžasných zmyslov, vďaka ktorým poznávame, organizujeme a pamätáme si svet. Vôňu nájdete vo všetkom, čo vás obklopuje. Voňajú kvety, tráva, stromy, dážď, príroda. Dámsky parfum MEDICINE je harmonickou kombináciou vonných akordov, ktoré čerpajú z najkrajších vrstiev prírody. 

Vôňa parfumu ide ruka v ruke s dobrým dizajnom 

Originálne dámske parfumy MEDICINE sú nielen zaujímavými vôňami, ale zaujmú aj dobre navrhnutým balením. Ak rovnako ako my milujete kreatívnu grafiku, určite vás potešia originálne flakóny a krásne škatuľky na parfumy MEDICINE. Flakón parfumu ozdobí váš toaletný stolík a jeho obsah vám spríjemní deň. Dámska šatka a parfum MEDICINE vytvárajú harmonické duo. Nečakajte a zahrňte ich do svojej zbierky! 

Dámsky parfum Poison Garden 

Zoznámte sa s najpredávanejšou vôňou MEDICINE. Poison Garden je parfum pre odvážne ženy, ktoré si uvedomujú svoju hodnotu, ale oceňujú aj jemnosť zmyselných vôní. Naša Eau de Parfum kombinuje teplú ružovú nôtu s jemnou, sviežou vôňou jazmínu. Vďaka jemnej kombinácii univerzálnych tónov budú parfumy Poison Garden doplnením akéhokoľvek štýlu. Či už pôjde o pracovné stretnutie, večeru s priateľmi, alebo prvé rande, Poison Garden vám dodá odvahu a zahalí vás hmlou tajomstva, nech už pôjdete kamkoľvek! 

Parfumy môžu voňať na rôznych pokožkách odlišne 

Charakteristickým znakom parfumov je to, že na každej pokožke dokážu voňať inak, a to z niekoľkých dôvodov. Koža každého z nás môže mať nielen iné pH, ale aj inú hrúbku tukového tkaniva, inú hrúbku samotnej pokožky aj teplotu. To všetko spôsobuje, že vôňa parfumu ožije u každého inak. Niekedy sú to veľmi jemné nuansy, ale inokedy sa rozdiely dajú zachytiť od prvej chvíle. 
 

Ako správne nanášať parfum, aby ste si užívali vôňu po celý deň? 

Aby vôňa zostala na koži čo najdlhšie, nanášajte ju na pulzové body – napríklad na vnútornú stranu zápästia, pokožku za ušami, lakťovú či podkolennú jamku. Niektoré ženy rozprašujú vôňu priamo do vzduchu a následne cez voňavý opar prejdú. Vďaka tomu bude vôňa nenápadná, rovnomerne sa rozšíri po vlasoch, oblečení a doplnkoch a bude vás jemne sprevádzať po celý deň. 

Ako skladovať parfumy? 

Chemikálie nachádzajúce sa v parfumoch by nemali byť vystavené vysokým teplotám a priamemu slnečnému žiareniu, preto uchovávajte fľaštičky v kartónových škatuľkách alebo v tmavej a chladnej skrini. Vďaka tomu si ich budete môcť užívať ešte dlhšie.