logo MED

Osobný odber v predajni MEDICINE

OSOBNÝ ODBER V KAMENNEJ PREDAJNI

Medicine ponúka možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar v jednej z kamenných predajni. V prípade objednávok v hodnote do 50 eur, náklady na dopravu vo výške 0,90 eur hradí zákazník. Objednávky nad 50 eur vám do predajne doručíme zadarmo. Dodacia lehota je do 24 hodín!

• Objednávky podané a prijaté Obchodom od pondelka do piatku pred 16:00 hod. budú pripravené na odber do 24 hodín od dátumu podania objednávky.

• Objednávky podané po 16:00 hod. a v dňoch pracovného pokoja a cez sviatky, budú pripravené k vyzdvihnutiu do 48 hodín odo dňa podania objednávky.

Víkendy a dni pracovného pokoja sa do dodacej lehoty nezapočítavajú.

Zákazník dostane SMS správu o doručení tovaru na predajňu, a to vrátane PIN kódu, ktorý je potrebné zadať pri osobnom odbere zásielky. Tovar zostáva na predajni po dobu po dobu 5 dní. Zoznam kamenných predajní nájdete TU >>

Objednávku si môžete vyzdvihnúť u ktoréhokoľvek zamestnanca v kamennej predajni Medicine.

Ak ste si zvolili možnosť osobného odberu v kamennej predajni Medicine a nemôžete si objednávku prevziať osobne, môžete splnomocniť tretiu osobu. V tomto prípade bude potrebné, aby táto osoba vedela číslo objednávky a PIN kód na vyzdvihnutie zásielky. Ak ste nedostali SMS správu alebo z iných dôvodov nemáte individuálny PIN kód na vyzdvihnutie objednávky, kontaktujte zákaznícky servis e-mailom alebo telefonicky a uveďte číslo objednávky. Poradcovia zákazníckeho servisu vám vygenerujú nový, náhradný PIN kód, ktorý vám bude zaslaný na e-mailovú adresu uvedenú vo vašej objednávke.