logo MED

Osobný odber v predajni MEDICINE

OSOBNÝ ODBER V KAMENNEJ PREDAJNI

Medicine ponúka možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar vo vybraných kamenných predajniach. Aktuálny zoznam predajní, do ktorých si môžete objednať tovar z nášho e-shopu, nájdete TU: https://wearmedicine.sk/a/zoznam-predajni/ 

V prípade objednávok v hodnote do 50 eur, náklady na dopravu vo výške 1,90 eur hradí zákazník. Objednávky nad 50 eur vám do predajne doručíme zadarmo. 

Predpokladaný čas doručenia: 1-2 pracovné dni, pre objednávky vytvorené od pondelka do štvrtka do 16:00 hod. Pozor: tovar je doručovaný do predajní len v pracovné dni. 

Objednávky vytvorené v piatok pred 16:00 hod. sú odosielané zo skladu väčšinou v ten istý deň alebo v  najbližší pracovný deň. 

V prípade víkendov a dní pracovného pokoja, tovar odosielame nasledujúci prvý alebo druhý pracovný deň odo dňa vytvorenia objednávky. Objednávky prijaté 3.5., 19.5., 30.5. a 11.11. budú spracované v najbližší pracovný deň.

Zákazník dostane SMS správu o doručení tovaru na predajňu, a to vrátane PIN kódu, ktorý je potrebné zadať pri osobnom odbere zásielky. Tovar zostáva na predajni po dobu 5 dní. Zoznam kamenných predajní nájdete TU >>

Objednávku si môžete vyzdvihnúť u ktoréhokoľvek zamestnanca v kamennej predajni Medicine.

Ak ste si zvolili možnosť osobného odberu v kamennej predajni Medicine a nemôžete si objednávku prevziať osobne, môžete splnomocniť tretiu osobu. V tomto prípade bude potrebné, aby táto osoba vedela číslo objednávky a PIN kód na vyzdvihnutie zásielky. Ak ste nedostali SMS správu alebo z iných dôvodov nemáte individuálny PIN kód na vyzdvihnutie objednávky, kontaktujte zákaznícky servis e-mailom alebo telefonicky a uveďte číslo objednávky. Poradcovia zákazníckeho servisu vám vygenerujú nový, náhradný PIN kód, ktorý vám bude zaslaný na e-mailovú adresu uvedenú vo vašej objednávke.