logo MED

Čas realizácie objednávky

 

Kedy obdržím objednaný tovar?

Objednávka prijatá v pracovné dni:

 

  • GLS:

Do 16.00 – odosielame v ten istý pracovný deň

Po 16.00 – odosielame nasledujúci prvý alebo druhý pracovný deň odo dňa vytvorenia objednávky

 

Pokiaľ objednávka online bude uhradená (platobnou kartou, online prevodom) a platba zaúčtovaná na našom účte pred 16.00 hod (GLS), bude odoslaná v ten istý pracovný deň . V prípade vyťaženia platobnej brány na niekoľko minút či desiatok minút môže zaúčtovanie trvať, preto vás prosíme o platbu s časovou rezervou pred 16.00 hod.


Objednávka prijatá cez víkend alebo cez sviatky:
Odoslaná v prvý alebo druhý pracovný deň nasledujúci po dni podania objednávky


Deklarované termíny realizácie objednávky sa môžu zmeniť v prípade neprítomnosti zákazníka, komplikácií pri kontakte kuriéra so zákazníkom alebo z nepredvídateľných dôvodov na strane kuriérskej služby.

Pamätajte, že všetky výrobky v ponuke obchodu sú SKLADOM! :)

 

  • Objednávky s doručením do kamennej predajne

>> objednávky prijaté v pracovné dni

Objednávky, ktoré boli podané a prijaté obchodom od pondelka do piatku pred 16:00 hod. budú pripravené na odber do 24 hodín od dátumu podania objednávky.

>> ostatné dni

Objednávky podané po 16:00 hod. a v dňoch pracovného pokoja a cez sviatky, budú pripravené k vyzdvihnutiu do 48 hodín odo dňa podania objednávky.

Do dodacej lehoty sa spravidla nezapočítavajú víkendy a dni pracovného pokoja.

Rovnaká dodacia lehota platí aj v prípade objednávok uhradených on-line (platba vopred: kreditnou kartou, bankovým prevodom) za predpokladu, že platba príde na náš účet pred 16:00 hod. Pri výbere tohto spôsobu platby odporúčame podať objednávku o niečo skôr.

PRÍKLAD:

Pri objednávke, ktorá bola podaná v stredu pred 16:00 hod. bude zásielka pripravená na vyzdvihnutie vo vybranej kamennej predajni vo štvrtok. Pri objednávke, ktorá bola podaná v piatok pred 16:00 hod. bude zásielka pripravená na vyzdvihnutie v sobotu. Ak je objednávka podaná v piatok po 16:00 hod., v sobotu alebo nedeľu, v pondelok ju prijmeme na spracovanie a v čo najkratšom čase pripravíme na odoslanie.

Vo výnimočných prípadoch môže dôjsť k predĺženiu uvedených termínov, o čom bude zákazník čo najskôr informovaný pracovníkmi predajne.

 

V akom čase dodáva kuriérska služba zásielky?

Osobný odber v kamennej predajni Medicine:

Ak si zvolíte tento spôsob doručenia, doba spracovania objednávky je do 24 hodín pre objednávky podané a potvrdené Obchodom pred 16:00 hod. od pondelka do piatka, a do 48 hodín pre objednávky podané po 16:00 hod., cez víkendy a dni pracovného pokoja a sviatky. Zákazník dostane SMS správu s informáciou o možnosti vyzdvihnutia objednávky, ktorá ho bude čakať najbližších 5 dní.