logo MED

Pánske parfumy

Počet produktov: 3
Zoradiť odnajnovších
Veľkosť
Farba
Cena
UKÁZAŤ34
Parfémová voda pánska Commercial
Parfémová voda pánska Commercial
19.90 €
Parfémová voda pánska Commercial
Parfémová voda pánska Commercial
19.90 €
Parfémová voda Future Alchemy
Parfémová voda Future Alchemy
22.90 €
Pozrite tiež:

Pánske voňavky a pánske parfumy

Hľadáte originálnu voňavku, ktorá dokonale doplní kolekciu MEDICINE? V tejto kategórii nájdete pánske parfumy a parfumované vody, úplné novinky a odporúčané bestsellery. Parfumy MEDICINE odrážajú originálnu estetiku, odvahu a moderné módne trendy – toto sú kľúčové vlastnosti našich kolekcií pánskeho oblečenia a doplnkov

Pánske parfumy ako doplnenie celého outfitu  

Vôňa parfumu dokáže doplniť celý outfit nevšedným a jedinečným spôsobom. Môže sa stať tým malým prvkom, ktorý vás bude počas dňa tešiť, zvýši vaše sebavedomie a vyjadrí vašu náladu bez použitia jediného slova. Presne tak, parfumy, v tomto prípade pánske, majú práve takúto jedinečnú vlastnosť. Pri výbere tých správnych pánskych parfumov si overte ich vonné zložky, hľadajte tie, ktoré sa vám páčia najviac. Používanie parfumu je zážitok, ktorý treba oceniť. Doprajte si ho každý deň. 

Pánske parfumy MEDICINE majú výbornú kompozíciu  

V každej kompozícii pánskeho parfumu MEDICINE chceme zahrnúť harmóniu zložiek, dobre zladené vonné akcenty a harmonické prechody medzi jednotlivými úrovňami vône. Originálne parfumy pánske sa nebudú obmedzovať len na vôňu morského vánku či lesnej podstielky. V parfumoch MEDICINE pre mužov dbáme na to, aby sa diali krásne veci, preto v nich miešame rôzne druhy vôní a aróm. 

Zoznámte sa s parfumovým bestsellerom MEDICINE – Black Desert 

Jeden z našich bestsellerov v sebe spája sviežu, silnú vôňu cédrových listov, kardamómu a čierneho korenia. Skombinovali sme intenzívne vonné tóny s osviežujúcimi ovocnými arómami – citrón, grapefruit a jablko. Získaná vôňa je perfektnou kombináciou, ktorá sa osvedčí ako intenzívne osviežujúca vôňa parfumovanej pánskej vody. Môžete ju používať na dennej báze – do práce, kancelárie, na stretnutia s priateľmi – alebo na špeciálne príležitosti. MEDICINE je kozmetika pre odvážnych mužov, ktorí si cenia individualizmus a oceňujú hodnotu dobrej kozmetiky. 

Pánska parfumovaná voda poteší nielen nos 

Všetky parfumy MEDICINE sú dostupné v praktických estetických fľaštičkách, zabalené v originálnych škatuľkách. Môžete si vybrať v objeme 50 a 100 ml. Každú sezónu pridávame nové vône, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá sa vám dokonale hodí. Škatuľky pánskych parfumov MEDICINE boli navrhnuté tak, aby tvorili jeden konzistentný celok so zvyškom ponuky MEDICINE. Pánske svetre a hrejivé pánske parfumy sú perfektnou voľbou na chladné jesenné a zimné obdobie. 

Ako si vybrať pánske parfumy? 

Táto úloha je oveľa zložitejšia, ako sa na prvý pohľad zdá – nejde predsa o pánsku čiapku či šál, ide o vôňu, ktorá by mala človeku perfektne sadnúť. Hneď na začiatku si skúste zistiť, ktoré kategórie vôní sú pre vás skvelé a ktoré vám vôbec nesedia. Ak už viete, že vašou obľúbenou arómou je dažďový prales a sladké ovocné akcenty, nepochybne hľadajte presne tieto vonné tóny v pánskych parfumoch MEDICINE. Originálne parfumy pánske splynú s vašou pokožkou do jednej krásnej arómy, a tak poznáte tú jedinú správnu.