logo MED

Pánske plavky

Počet produktov: 4
najnovších
Veľkosť
Farba
Vzor
Cena
Plavkové šortky pánske
Plavkové šortky pánske
26.90 €
viacfarebná
tyrkysová
-26%
Letný výpredaj
Plavkové šortky pánske čierna farba
Plavkové šortky pánske čierna farba
Aktuálna cena:
19.90 €
Bežná cena: 26.90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 26.90 €
čierna
zelená
Plavkové šortky pánske tyrkysová farba
Plavkové šortky pánske tyrkysová farba
26.90 €
viacfarebná
tyrkysová
-26%
Letný výpredaj
Plavkové šortky pánske zelená farba
Plavkové šortky pánske zelená farba
Aktuálna cena:
19.90 €
Bežná cena: 26.90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26.90 €
čierna
zelená
Pozrite tiež:

Odviažte sa a vyberte si farebné pánske plavky MEDICINE 

Leto je obdobie, ktoré je ako stvorené pre žiarivé farby a exotické vzory. Pánske plavky MEDICINE vyniknú na pláži, kúpalisku aj na letnej párty pri bazéne. Očaria vás pánske plavky krátke s tropickými kvetmi v sýtych farbách, alebo abstraktné vzory v tlmených odtieňoch? Dlhšie plavky môžete nosiť nielen na kúpanie, ale aj na aktivity na pláži, alebo si v nich posedieť pri chladenom drinku, rovnako ako pánske pyžamo

Pánske plavky na plávanie aj na opaľovanie

Pánske šortky na plávanie môžu mať rôzne farby, vzory a strihy. Šortky sú zvyčajne dlhšie a voľnejšie, podobajú sa na bežné kraťasy. Pánske kúpacie šortky MEDICINE hýria farbami a pestrými vzormi. Šortky sú skvelá voľba na dovolenku pri mori, prechádzky po pláži a popíjanie drinkov v miestnom bare. Ak sa na pláži zdržíte až do noci, môžu sa vám hodiť aj pánske rifle MEDICINE, ktoré vás zahrejú aj po plaveckom tréningu.

Pri opaľovaní si však dajte pozor. Ak sú šortky pridlhé, nohy sa vám neopália. Na plávanie aj opaľovanie sú lepšie pánske plavky krátke, teda asi najobľúbenejšie boxerky. Tieto mužské plavky viac obopínajú postavu, ale sú veľmi pohodlné aj vďaka obsahu elastanu. 

Svoje miesto vo svete pánskych plaviek majú aj slipové plavky. Chcete si opáliť celé nohy alebo si opticky predĺžiť postavu? V takom prípade sú slipové plavky ideálnou voľbou, navyše sú skvelé aj na plaváreň pre športovcov. Niektorí muži ich však nepovažujú za príliš pohodlné a necítia sa v nich príjemne. Avšak tí, ktorí nosia radšej slipy ako boxerky, si k nim určite cestu nájdu.

Pánske kúpacie šortky, ktoré vydržia viac ako jedno leto

Našli ste pánske šortky na plávanie, bez ktorých si už neviete predstaviť dovolenku aspoň najbližších pár rokov? Základom samozrejme je, aby boli z kvalitného a odolného materiálu, teda ideálne zo syntetických vlákien.

Životnosť plaviek ale záleží aj od toho, ako sa o ne budete starať. Mužské plavky si vyžadujú iný prístup ako bežné oblečenie, napríklad z bavlny. Skôr ako hodíte plavky do pračky pozrite si štítok s odporúčaniami na pranie. Najčastejšie sa odporúča prať ich pri nízkej teplote do 40° a na programe ručného prania.

Pánske plavky môžete prať v prostriedku na jemné alebo funkčná bielizeň, určite nepoužívajte aviváž, ktorá by mohla poškodiť ich elasticitu. Tiež je vhodné prepláchnuť ich v čistej vode po tom, ako vyjdete z mora alebo chlórovaného bazéna. Tabu je aj sušička, plavky nechajte voľne uschnúť v interiéri alebo vonku v tieni. Pokiaľ sa o ne budete dobre starať, vydržia vám dlhšie.

Ak objednáte plavky nad 50 €, doručenie máte v rámci Slovenska úplne zadarmo. Máte akékoľvek otázky? Kontaktujte nás. Radi vám poradíme. 

Časté otázky

Z akého materiálu sú pánske plavky?

Mužské plavky musia odolať chlórovej vode v bazéne, slanej morskej vode aj slnku. To všetko je pomerne veľká záťaž na materiál, takže musí byť odolný. Zabúdať netreba ani časté pranie. S takýmito podmienkami sa najlepšie vyrovnajú pánske plavky MEDICINE vyrobené zo syntetických vlákien, teda napríklad z polyesteru alebo polyamidu. Polyester má vysokú odolnosť voči blednutiu farieb aj opotrebeniu. Keďže dobre odvádza pot a rýchlo schne, môžete si v takýchto plavkách pokojne zahrať aj beach volejbal. Polyamid má vysokú pevnosť a odolnosť, okrem toho je príjemný na dotyk a rýchlo schnúci. Aby pánske plavky boxerky sedeli čo najlepšie, obsahujú aj určitý podiel elastanu.

Ktoré pánske šortky na plávanie sú najlepšie?

Potrebujete pánske kúpacie šortky na plávanie, teda napríklad na plavecký tréning? V takom prípade treba myslieť najmä na funkčnosť. Prvou možnosťou sú slipové plavky, ktoré sú ideálne pre aktívnych plavcov. Dnes sú obľúbenejšou možnosťou pánske plavky boxerky, ktoré sú pre mnohých mužov pohodlnejšie ako slipové plavky. Podmienkou je, že by mali obopínať telo, aby vám pri športovom výkone nezavadzali ani vás nespomaľovali. Či sú vám sympatickejšie pánske plavky krátke alebo uprednostníte model s dlhšími nohavicami je už iba na vás. 

Na športové plávanie nie sú ideálne voľné šortky, ktoré by vám zavadzali a by vás v nich ani nemuseli pustiť do bazéna. Niekedy je totiž ťažké rozoznať, či ide o plavky alebo kraťasy na bežné nosenie. Nuž a v kraťasoch vás predsa do bazéna z hygienických dôvodov jednoducho nepustia.  

Aké pánske plavky sú vhodné pre váš typ postavy?

Na pláži aj pri bazéne svoju postavu v plavkách jednoducho neschováte. Výber správneho typu plaviek vám pomôže ukázať prednosti a zamaskovať jemné nedostatky. Aj to dokáže malý kúsok látky. Ak máte vyšportovanú atletickú postavu, môžete si v podstate obliecť akýkoľvek typ plaviek a vybrať si farbu a vzory podľa svojho vkusu.  

Muži nižšej postavy by mali hľadať pánske kúpacie šortky, ktoré opticky predlžujú nohy. Ideálne budú upnuté slipové plavky alebo pánske plavky krátke. Plavky s dlhšími nohavicami alebo voľnejšie strihy je lepšie prenechať vyšším a štíhlym mužom. Páni so silnejšou postavou, ktorí potrebujú trošku zamaskovať väčšie brucho, budú vyzerať dobre v plavkách so širším pásom. Ak máte aj silnejšie nohy pristanú vám dlhšie a voľnejšie pánske plavky.