logo MED

Pánske kratasové plavky

Počet produktov: 3
Zoradiť odnajnovších
Veľkosť
Farba
Cena
Vzor
UKÁZAŤ34
-30%
–20 % kód SJ20
Šortky pánske Summer Festival
Šortky pánske Summer Festival
15.90 €
22.90 €
-56%
–20 % kód SJ20
Šortky pánske SailFlow
Šortky pánske SailFlow
9.90 €
22.90 €
-30%
–20 % kód SJ20
Šortky pánske Ethnical Clash
Šortky pánske Ethnical Clash
15.90 €
22.90 €

Pánske šortky na plávanie predstavujú najobľúbenejší model pánskych plaviek. Za svoju popularitu vďačia najmä pohodlnému strihu a rôznym veselým dizajnom. Väčšina pánov sa v nich cíti navyše omnoho komfortnejšie, než v obtiahnutých slipových plavkách. Dostupné sú v rôznych dĺžkach, a tak si každý muž vie vybrať presne také plavkové kraťasy, aké mu vyhovujú. 

Ponuku pánskych šortkových plaviek sme pre vás vyskladali tak, aby sme dizajnovo ulahodili každému pánovi. Veríme, že si z nej ľahko vyberiete tie pravé kraťasové plavky, v ktorých sa budete cítiť ako ryba vo vode. A to či už sa vydáte na plaváreň, kúpalisko alebo na pláž a či preferujete nenápadné plavkové šortky základných farieb, veselé letné farby alebo pánske boxerky na plávanie s výraznou potlačou.. 

S pánskymi šortkami na plávanie nič nepokazíte. Skôr naopak

Nemáte radi plavky slipového typu? V tom prípade budú pre vás ako stvorené pánske šortky na kúpanie. Práve po nich siaha omnoho viac mužov. A to či už hľadajú plavky na dovolenku alebo tréning na plavárni.

Pánske kraťasové plavky sú pohodlné, menej obtiahnuté, a nebudeme si klamať, odhaľujú omnoho menej. Práve preto sa v nich väčšina pánov cíti komfortnejšie. Populárne sú najmä pánske šortky kratšieho strihu, no najmä na dovolenke nič nepokazíte aj dlhými kraťasovými plavkami. Slovo dlhé, ale neberte doslovne. Ich dĺžka siaha približne po kolená, čo je pre plavkové šortky na pláž tak akurát. 

Pánske boxerky na plávanie – spoločnosť na pláž aj kúpalisko

Pánske šortky na plávanie sú vhodné na všetky vodné aktivity. Použiť ich môžete na veget na pláži, kúpanie v mori, tréning na plavárni aj jašenie sa s deťmi na kúpalisku. Kým na plaváreň a kúpalisko sú obľúbené skôr kratšie strihy pánskych kraťasových plaviek, na pláž môžete siahnuť aj po dlhšom modeli.

Dlhšie modely šortkových plaviek sú okrem kúpania sa a iných vodných aktivít vhodné aj na niektoré letné športy, napríklad plážový volejbal.

Väčšina pánov preferuje na bežné aktivity skôr jednofarebné modely a naopak na dovolenku a letný oddych volí výrazne potlačené pánske šortky na plávanie s rôznymi vzormi. Ale nikde nie je napísané, že ide o pravidlo pri nosení. No pozor v niektorých wellness centrách a podobne, môže byť použitie pánskych plavkových šortiek nežiadúce a pôsobiť ako fax paus.

Ako pánske kraťasové plavky

Všetky plážové šortky z našej ponuky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý vydrží pobyt v slanej morskej vode aj chlórovanej vode na plavárni či kúpalisku. Nech už teda siahnete po ktorýchkoľvek pánskych šortkových plavkách, vybrať sa v nich môžete za ľubovoľnou vodnou aktivitou.

Celý výber tých pravých pánskych šortiek na plávanie preto závisí najmä od vášho módneho vkusu. Budú to jednoduché jednofarebné šortky alebo naopak výrazný kvetovaný či inak potlačený model?  Obe varianty sú veľmi moderné a budete v nich vyzerať štýlovo. Výber je tak čisto len na vás. Vašom vkuse a pohodlí. No ak si nim potrebujete pomôcť, radi vám pomôžeme.