logo MED

Pyžamá pánske

Počet produktov: 3
najnovších
Veľkosť
Farba
Diel
Materiál
Vzor
Cena
-48%
MID SALE
Bavlnené pyžamo pánske so vzorom čierna farba
Bavlnené pyžamo pánske so vzorom čierna farba
17.90 €
34.90 €
-37%
MID SALE
Bavlnené pyžamo pánske so vzorom čierna farba
Bavlnené pyžamo pánske so vzorom čierna farba
21.90 €
34.90 €
-37%
MID SALE
Bavlnené pyžamo pánska čierna farba
Bavlnené pyžamo pánska čierna farba
21.90 €
34.90 €
Pozrite tiež:

Pohodlné pánske pyžamá MEDICINE na dobrý spánok

Pohodlné pánske pyžamo je oblečenie, ktoré by určite nemalo chýbať v šatníku žiadneho moderného chlapa. Pri výbere pánskeho pyžama by ste sa mali zamerať na jeho kvalitu, nakoľko musí zabezpečiť nerušený spánok tak, aby ste sa ráno zobudili oddýchnutý a pripravený na ďalší deň. Široký výber pohodlných pánskych pyžám krátkych aj dlhých MEDICINE vám garantuje ničím nerušený letný aj zimný spánok. Poďme si ich predstaviť bližšie.

Spoznajte dokonalé pánske bavlnené pyžamo MEDICINE

Kvalitu vášho spánku vo veľkej miere ovplyvní materiál pyžama. Pánske pyžamá MEDICINE sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá poskytuje maximálne pohodlie. Pánske bavlnené pyžamo je veľmi príjemné na dotyk a je dostatočne elastické, takže môžete počas spánku očakávať skutočne ten najvyšší komfort.

Nudné, jednofarebné alebo pásikavé pánske pyžamá z minulého storočia sú v dnešnej dobe preferované už iba tou najstaršou generáciou. Tieto pánske pyžamá sú často nahrádzané pánskou bielizňou v kombinácii s bežným tričkom. Tá však nie je pre spánok najlepšou voľbou, nakoľko je menej pohodlná ako pánske pyžamá, ktoré boli vyrobené výhradne s cieľom zabezpečiť kvalitný a ničím nerušený spánok. Gumička v pánskej spodnej bielizni môže kvalitu vášho spánku znižovať a znepríjemňovať.

Aké je luxusné pánske pyžamo MEDICINE s potlačou?

Radi by ste vyskúšali nový štýl pre váš spánok? Vyskúšajte na dotyk príjemné luxusné pánske pyžamá MEDICINE, ktoré nie sú iba kvalitné, ale aj zábavné. Ide o pánske pyžamá s potlačou, z ktorých si určite vyberie každý pán pre seba to najlepšie a najzaujímavejšie. Luxusné pánske pyžamo a pánske ponožky s potlačou je veľmi obľúbeným produktom aj ako dar pre vášho kamaráta, rodinného príslušníka alebo kolegu, ktorého ste si vytiahli v hre Secret Santa.

Pánske pyžamo dlhé na dlhé zimné večery a noci

Počas zimného obdobia spíme o niečo dlhšie ako v lete, nakoľko dlhé letné dni striedajú krátke zimné, kedy odchádzame do práce a prichádzame z práce často počas tmy. Toto obdobie je vynikajúce na doplnenie energie získanej kvalitným spánkom.

Pánske pyžamo dlhé MEDICINE vyrobené z kvalitnej bavlny vám pomôže vychutnať si zimný spánok a zabezpečí štýlový čas s vašou rodinou alebo polovičkou počas dlhých zimných večerov strávených doma. Pánske pyžamo dlhé je štýlové, moderné a pohodlné. Vašu partnerku určite očarí jeho zábavnosť, ktorú zabezpečujú rôzne vzory a potlače.

Pánske pyžamové nohavice obsahujú všité vrecká, do ktorých sa zmestí váš mobil alebo ovládač od televízora pre prípad, že sa aj vo vašej rodine vedie každodenný boj o prepínanie programov.

Modely z kolekcie MEDICINE sú stvorené pre pohodlný čas strávený v tomto pánskom pyžame vďaka prispôsobeným šírkam podpazuší, pásu a dĺžky nohavíc, ktoré v rôznych veľkostiach dokonale sedia na rôznych typoch postáv. V prípade, že preferujete o číslo väčšie pánske pyžamo pre vyšší komfort a lepší pocit počas spánku, nemusíte sa obávať o padanie pánskych pyžamových nohavíc mimo času stráveného v posteli. Modely MEDICINE sú totiž doplnené o sťahovanie v páse pomocou elastického prvku, ktorý sa jemne prispôsobí vašej postave bez zbytočného vzniku pocitu ťahania alebo tlačenia v páse.

Pánske pyžamo krátke – ideálny spoločník na leto

Dôležitým faktorom, ktorý vo veľkej miere ovplyvní kvalitu vášho spánku a regeneráciu na zvládnutie výziev ďalšieho dňa je materiál, z ktorého je vyrobené pyžamo. Pánske pyžamá krátke MEDICINE sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a je charakteristická vysokou priedušnosťou, ktorú oceníte najmä počas letných horúčav. Tie totiž často neustupujú ani počas nočných hodín. Bavlna však výborne odvádza vlhkosť od tela a zabezpečuje vyšší komfort počas spánku. Podobne ako pánske pyžamá dlhé aj pánske pyžamá krátke MEDICINE sa vyznačujú vysokou elasticitou, sú zábavné vďaka rôznym vzorom a pánske pyžamové nohavice sú taktiež doplnené o všité vrecká.

Vyberte si pánske pyžamo MEDICINE aj vy

Ponorte sa do sveta snov s novým MEDICINE pánskym pyžamom krátkym či dlhým. Na snových vlnách vás budú unášať kvalitné materiály podobne, ako pánske plavky v mori počas letnej dovolenky.

Už viete, ktoré pánske bavlnené pyžamo sa stane vaším najnovším prírastkom do šatníka? Ak objednáte tovar nad 50 €, doručenie máte v rámci Slovenska úplne zadarmo. Máte akékoľvek otázky? Kontaktujte nás. Radi vám poradíme. 

Časté otázky

Ako správne vyprať pánske pyžamo?

Pri pyžamách MEDICINE platia bežné pravidlá prania, ako napríklad – čierne alebo tmavé pyžamo je potrebné prať spolu s tmavým oblečením a farebné kombinovať iba s farebným. Pánske bavlnené pyžamá MEDICINE sú vyrobené z kvalitnej bavlny, a preto treba venovať pozornosť správnemu programu pri zapínaní práčky.

Ako často treba prať pánske bavlnené pyžamo?

Aby ste dodržali základy správnej hygieny, odporúčame vám pánske bavlnené pyžamo meniť na týždennej báze. Počas letných horúčav a v prípade nadmerného potenia pokojne aj dvakrát do týždňa alebo podľa potreby tak, aby ste sa v ňom stále cítili príjemne.