logo MED

Pánske Papuče

Počet produktov: 2
najnovších
Veľkosť
Farba
Cena
-44%
VO VÝPREDAJI
Papuče pánske Grinch čierna farba
Papuče pánske Grinch čierna farba
9.90 €
17.90 €
-37%
VO VÝPREDAJI
Papuče pánske čierna farba
Papuče pánske čierna farba
9.90 €
15.90 €
Pozrite tiež:

PAPUČE 

Pánske papuče sú obuvou určenou na použitie doma a na dovolenke. Teplé pánske papuče sa dajú nosiť ako so županom, tak aj s každodenným oblečením. Najmä v zime sa oplatí vyberať modely, ktoré ochránia vaše nohy pred chladom. 

Univerzálne pánske papuče na doma 

Pánske papuče sú veľmi univerzálnou obuvou do domácnosti. Pánske papuče noste ako so županom, tak aj s rifľami. Teplé pánske papuče si môžete navliecť na nohy ihneď po prebudení a použiť ich po kúpeli. Nič vám tiež nebráni prechádzať sa v nich po dome počas celého víkendu alebo v hoteli počas dovolenky. 

Štýlové pánske papuče sú dokonalým spôsobom, ako každý deň ukázať svoju najlepšiu stránku. Pánske papuče si obľúbili mnohí slávni panovníci, napríklad Napoleon Bonaparte. Francúzsky vojenský veliteľ veľmi dobre vedel, že človek, ktorý si dá záležať na svojom imidži, by to mal ukazovať nielen vonku, ale aj doma. 

Vtipné pánske papuče – široký výber vzorov a farieb 

V širokej ponuke MEDICINE nájdete pánske domáce papuče v rôznych vyhotoveniach a farbách. Plné papuče sú určené na nosenie počas chladných mesiacov. Na jar a leto sú naopak výbornou voľbou tie z tenkého a vzdušného textilného materiálu. Máte záujem o sivé pánske papuče alebo vtipné pánske papuče v zelenej farbe? Pozrite si našu ponuku a nájdite ten správny produkt pre vás.  

V kolekcii MEDICINE nájdete aj limitované pánske papuče, napríklad od Justyny ​​Frąckiewicz. Varšavská výtvarníčka sa venuje tlačovej a komerčnej ilustrácii, je autorkou filmových aj dekoratívnych plagátov, navrhuje aj detské ilustrácie. Vyznačuje sa zmyslom pre detail, s ich pomocou rozpráva jedinečné príbehy. V limitovanej kolekcii s nádhernými potlačami nájdete oveľa viac ako len papuče – v sortimente sú aj pánske mikiny, dámske mikiny, tričká, ponožky a vychytávky pre každého! 

Pohodlné pánske papuče – trvácne  a bezpečné pre zdravie 

V MEDICINE nájdete len výrobky z kvalitných materiálov, odolných voči oderu a poškodeniu. Pánske domáce papuče, ktoré ponúkame, boli vybavené protišmykovou podrážkou, takže ich môžete nosiť za každých okolností. Pánske papuče sú perfektne tvarované, nielenže sa vám v nich nebude šmýkať, ale môžete počítať aj s primeranou stabilizáciou a vysokým komfortom pri pohybe. 

Teplé pánske papuče 

V MEDICINE ponúkame pánske zateplené papuče v rôznych veľkostiach od 41 do 44. Vnútorná strana pánskych papúč vyrobená z kvalitného textilu udrží nohy v teple, a to bez prehrievania. Vo vnútri je dostatočná cirkulácia vzduchu, vďaka čomu sú papuče príjemné na nosenie a sú aj mimoriadne hygienické. 

Správne zvolené pánske papuče sa hodia k mnohým domácim outfitom. Vtipné pánske papuče vám prinesú do života veľa úsmevov, v zime zase skvele poslúžia teplé papuče. Namiesto toho, aby ste siahali po produktoch bez mena, zvoľte MEDICINE.