logo MED

Plátené tašky

Počet produktov: 4
Zoradiť odnajnovších
Veľkosť
Farba
Cena
Dodatočný opis
Materiál
Popruh
Rozmer
Typ
Vzor
UKÁZAŤ34
ART SERIES
Bavlnená taška dámska béžová farba
Bavlnená taška dámska béžová farba
11.90 €
ART SERIES
Bavlnená taška dámska Graphics Series, béžová farba
Bavlnená taška dámska Graphics Series, béžová farba
15.90 €
ART SERIES
Bavlnená taška dámska Medicine Artists béžová farba
Bavlnená taška dámska Medicine Artists béžová farba
15.90 €
ART SERIES
Bavlnená taška z kolekcie The Witcher x Medicine čierna farba
Bavlnená taška z kolekcie The Witcher x Medicine čierna farba
15.90 €
Pozrite tiež:

Plátenné tašky s potlačou, ktoré si zamilujete

Látkové tašky sú v posledných rokoch veľmi obľúbené, čo je nepochybne výsledok rastúceho povedomia o ekológii a o tom, ako chrániť životné prostredie. Vzdávame sa plastových jednorazových tašiek v prospech tých, ktoré nám môžu dlho slúžiť. Na čo si dať pozor pri kúpe plátennej tašky? Čím sa riadiť? 

Látkové tašky 

Najpopulárnejšie plátené tašky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Je dôležité, aby materiál, z ktorého je taška ušitá, mal hustú štruktúru, vďaka ktorej bude odolnejší proti mechanickému poškodeniu, akým sú napríklad odreniny. Tašky ponúkané spoločnosťou MEDICINE sú vyrobené z kvalitnej a pevnej látky, vďaka čomu ich budete môcť používať naozaj dlho. Zaujímate sa o prírodné prostredie? Vyberte si tašku z organickej bavlny, ktorá sa získava za iných podmienok ako tá štandardná, a to tradičnými manuálnymi metódami a s ohľadom na zamestnancov. A čo viac, pri pestovaní tejto bavlny sa používajú prírodné hnojivá, a teda vyhýba sa chemickým hnojivám. Vzhľadom na to je cena výrobkov vyrobených z tohto materiálu v porovnaní s tradičnou bavlnou o niečo vyššia. 

Plátené tašky do ruky aj cez plece 

Látková taška cez plece je skvelou náhradou za obyčajnú kabelku alebo dámsky batoh. Stačí si vybrať model, ktorý má vnútri dodatočné vrecká, do ktorých môžete uložiť všetky drobnosti, napríklad mobil alebo kľúče. Dokonca ani veľká dámska taška sa nedá porovnať s veľkosťou plátených tašiek – ich kapacita vám umožňuje zabaliť všetky veci, ktoré budete potrebovať. Navyše ju môžete využiť aj na celodenný výlet – ľahko sa vám do nej zmestí taštička s toaletnými potrebami, oblečenie a obľúbená kniha. Za povšimnutie stojí aj fakt, že sa hodí ženám aj mužom a jej dlhé uši môžete jednoducho zložiť na polovicu a tašku nosiť v ruke. 

Taška do mesta a na nákupy 

Plátená taška funguje dobre ako mestská taška pre ženy alebo mužov a ľahko s ňou zvládnete každodenné úlohy. Zbaľte sa do nej do práce, na obed a po ceste domov sa zastavte v obchode s potravinami a naplňte ju čerstvou zeleninou a ovocím. Keďže tieto tašky sú otvorené, naplníte ich až po okraj. Hľadáte veľkú nákupnú tašku? Investujte do modelu so silnými uchami a s profilovaným dnom – takto môžete bezpečne prepravovať aj tie najjemnejšie výrobky. 

Vyjadrite sa cez veľkú tašku! 

Veľké tašky cez plece z ponuky MEDICINE sú perfektné na to, aby ste mohli vyjadriť svoje názory alebo ukázať svoju aktuálnu náladu prostredníctvom zaujímavých nápisov. Tieto nápisy môžu byť vtipné alebo vážne. Jedno je však isté – tento model sa bude výborne hodiť ako pánska nákupná taška – predsa ani chlapovi by nemala chýbať oku lahodiaca nákupná taška! 

Štýl tašky 

Plátenú tašku si vyberte podľa svojich preferencií. Máte radi živé farby? Rozhodnite sa pre potlače so zvieracími alebo s kvetinovými motívmi. Milujete umenie? Potom sú pre vás najlepšie tašky s grafikou zobrazujúcou fragmenty diel, napríklad maliarov realizmu. Bez ohľadu na to, ako sa nakoniec rozhodnete, prezrite si dámske doplnky v obchode MEDICINE. Dúfame, že nájdete svoju tašku snov!