logo MED

Papuče dámske

Počet produktov: 4
najnovších
Veľkosť
Farba
Cena
-37%
MID SALE
Papuče dámske béžová farba
Papuče dámske béžová farba
9.90 €
15.90 €
-37%
MID SALE
Papuče dámske ružová farba
Papuče dámske ružová farba
9.90 €
15.90 €
-50%
MID SALE
Papuče dámske z imitácie kožušiny hnedá farba
Papuče dámske z imitácie kožušiny hnedá farba
7.90 €
15.90 €
-50%
MID SALE
Papuče dámske z imitácie kožušiny šedá farba
Papuče dámske z imitácie kožušiny šedá farba
7.90 €
15.90 €
Pozrite tiež:

Papuče dámske elegantné a pohodlné

Pohodlné dámske papuče je obuv určená na doma. Teplé dámske papuče môžete nosiť tak k pyžamu, ako aj k honosnejšiemu domácemu oblečeniu. Sú veľmi obľúbené v každom ročnom období, najmä v zime. Textilný materiál, z ktorého sú dámske papuče vyrobené, výborne hreje nohy. 

Dámske papuče v módnych vzoroch 

V MEDICINE sa môžete spoľahnúť na široký výber vzorov a farieb. Nájdete tu perfektné a pohodlné dámske papuče, a to tak v minimalistickom dizajne, ako aj bohaté na ozdobné detaily. Naša kolekcia obsahuje dámske papuče v tvare zvierat, ktoré sú momentálne veľmi trendové aj dobre vyzerajú. Pozrite sa na roztomilé modely so všitými sobími a zajačími ušami! 

Ženám, ktoré hľadajú teplú domácu obuv, ponúkame dámske papuče v rôznych pastelových odtieňoch – ružovej, zelenej, hnedej, krémovej a sivej –, ktoré sú rovnako ako naše zákazníčky veľmi ženské a trendové. 

V sortimente MEDICINE sú aj dámske papuče z limitovaných špeciálnych kolekcií. Autori vianočných projektov sa špecializujú na ilustrácie, grafiku a plagáty. Zakaždým sú to jedinečné vzory, dostupné na krátky čas. Limitované vzory zdobia nielen zimné papuče, ale aj príslušenstvo, dámske kabelky a dámske tričká. 

Pohodlné dámske papuče s gumovou podrážkou 

Dámske papuče boli profilované tak, aby poskytovali maximálny komfort pri nosení. Ich vnútro je vyplnené kvalitným textilným materiálom, ktorý ponúkne pohodlie a optimálny tepelný komfort. Komfort zvyšuje pohodlná stielka aj mäkká špička. V našich papučiach sa vám nebude šmýkať a tiež sa vyhnete nepríjemným odreninám na nohách. 

V MEDICINE nájdete produkty vyrobené iba z najkvalitnejších materiálov. Pohodlné dámske papuče na doma, ktoré u nás kúpite, sú odolné proti oderu a poškodeniu a budú vám dlho slúžiť. Navyše sú vybavené protišmykovou gumovou podrážkou, ktorá zvyšuje priľnavosťou a bezpečnosť, takže môžete kráčať po akomkoľvek type podlahy. 

Správne vybrané dámske papuče by mali byť úplne bezpečné pre vaše telo, a najmä chrbát, preto si zvoľte práve výrobky od MEDICINE. Namiesto šľapiek si zaobstarajte mäkké dámske celé papuče a postarajte sa o svoje pohodlie a zdravie.