logo MED

Dámske klobúky

Počet produktov: 3
najnovších
Veľkosť
Farba
Dodatočný opis
Materiál
Vzor
Cena
ART SERIES
Šiltovka z kolekcie Eviva L'arte béžová farba
Šiltovka z kolekcie Eviva L'arte béžová farba
15.90 €
-37%
VO VÝPREDAJI
Džínsová šiltovka dámska ružová farba
Džínsová šiltovka dámska ružová farba
9.90 €
15.90 €
-33%
VO VÝPREDAJI
Čiapka Basic
Čiapka Basic
7.90 €
11.90 €

Dámske klobúky – najmódnejšie modely

Že k letu patria pre štýlové ženy výhradne dámske klobúky? Ale kdeže. Aj elegantná dáma môže vyzerať neodolateľne v dámskej šiltovke. Tie už totiž dávno nie sú doménou len športových podujatí, ale aj bežných dní. Bez problémov si preto v tejto čiapke môžete vyjsť aj do mesta.

Vybrať si môžete so skutočne pestrých strihov s rôznou veľkosťou štítu a dokonca aj len so štítom bez zakrytia vrchu hlavy. Nájsť vhodnú dámsku šiltovku je vďaka tomu jednoduché ku takmer každému módnemu štýlu.

Dámske šiltovky – ochrana hlavy pre moderné ženy

Dámske šiltovky predstavujú efektívny spôsob ako sa chrániť pred horúcimi slnečnými lúčmi a zároveň vyzerať ako módna ikona. Takáto pokrývka hlavy podčiarkne vašu osobnosť a dodá vám ležernú eleganciu s nedbalým rebelským nádychom.

Ľahko ju skombinujete so šatami, sukňou, šortkami, ale aj voľnými letnými nohavicami či dokonca rifľami. Moderné dámske šiltovky sú v šatníku ľahko kombinovateľné a majú široké využitie. Aspoň jeden model by preto nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Mimoriadnej obľube sa tešia dievčenské šiltovky. Tie sa vyrábajú vo veselých farbách a hravých dizajnoch. To ale neznamená, že po nich nemôže siahnuť žena v akomkoľvek veku. Skôr naopak. Nebojte sa živých farieb a skúste toto oživenie svojho šatníka. Leto a farby, to predsa ide ruka v ruke.

Dobre vybraná dámska šiltovka podčiarkne vašu osobnosť a zároveň sa postará aj o pohodlie pre vašu hlavu a oči. Získate tak neoceniteľného pomocníka, ktorého budete chcieť nosiť so sebou všade. A to nie je žiadny problém.  

Dámske šiltovky z našej ponuky sme navrhli tak, aby zapadli do takmer každého módneho štýlu. Jednu čiapku vďaka tomu môžete nosiť s rôznymi kúskami z vášho šatníka. Každý deň vďaka tomu môžete vyzerať inak, no zároveň vždy rovnako štýlovo.

Jednoduché farby oslovia aj tie najelegantnejšie dámy. A pre tie z vás, ktoré sa pýšia dušou rebelky sme si pripravili aj odvážnejšie modely – napríklad šiltovka z rifľoviny

Ako si vybrať dámsku šiltovku?

Prvý krok pri výbere šiltovky je výber správneho modelu. Bude to šiltovka s veľkým štítom, samotný šilt alebo jednoduchá dievčenská šiltovka v klasickom dizajne? To závisí najmä od príležitosti, na akú sa chystáte šiltovku nosiť. Jednoduchý klasický dizajn zladíte s takmer čímkoľvek, šilt ukáže pekne napríklad s plážovým oblečením a šiltovka s výrazným štítom vyladí aj nenápadný outfit.

Následne je dôležité vybrať si tu pravú farbu. Tu vám odporúčame nebáť sa podľahnúť čaru svojej obľúbenej farby. V našej ponuke nájdete príjemné ženské aj neutrálne farby. Stačí si preto premyslieť, s akým oblečením so šatníka má šiltovka ladiť a prispôsobiť tomu výber.

Výber tej pravej dámskej šiltovky nie je nič zložité. Nájsť si pre seba ten pravý model zvládnete aj ak ste doteraz šiltovky nenosili. A verte či nie, ako raz podľahnete ich čaru, budete chcieť nosiť túto praktickú čiapku už stále.