logo MED

Pánske tepláky

Počet produktov: 1
najnovších
Veľkosť
Farba
Materiál
Vzor
Cena
-37%
VO VÝPREDAJI
Tepláky pánske hladké čierna farba
Tepláky pánske hladké čierna farba
21.90 €
34.90 €

Pánske tepláky

Poznáte muža, ktorý by doma nemal ani jedny teplákové nohavice? Podľa nás taký ani neexistuje a pánske teplákové nohavice predstavujú základný kúsok mužského šatníka.

Pánske tepláky – pohodlie na šport aj voľný čas

Pánske teplákové nohavice sú pohodlný kúsok oblečenia, ktorý azda miluje každý muž. No kým jedna skupina nosí tento druh oblečenia výhradne doma, druhá nemá problém obliecť si ho napríklad aj do mesta. Do ktorej skupiny mužov patríte vy?

Nech už je to ktorákoľvek, v ponuke pánskych teplákových nohavíc Medicine si určite nájdete tie pravé pre seba. Všetky pánske teplákové nohavice z našej ponuky sú totiž vyrobené s dôrazom na kvalitu a štýl.  Bez problémov ich preto môžete použiť ako základ akéhokoľvek ležérneho outfitu. Tí odvážnejší páni ich dokonca nenosia len s teniskami, ale volia aj zaujímavejšie kombinácie.

Ako vybrať pánske teplákové nohavice?  

S vreckami, patentami, šnúrkami aj bez. Jednofarebné aj vzorované. Pánske tepláky v našej ponuke sú naozaj rôznorodé. Ponuku sme totiž snažili vyskladať tak, aby si u nás to pravé pre seba našiel každý milovník teplákov. Tak ako si teda vybrať?

Ako prvé sa zamerajte na strih. Najviac žiadané sú aktuálne úzke pánske tepláky s patentom. No ak vám z nejakého dôvodu patent vadí, nebojte sa vybrať si tepláky bez. Najdôležitejšia je predsa pohodlnosť.

Nemenej dôležitý je materiál. Tenšie pánske tepláky sú vhodné skôr na nosenie počas teplejšej jesene a jari. Tepláky z hrubšieho materiálu oceníte aj počas zimy.

Ďalej už len zvážte vhodnú farbu. Vyberať môžete podľa svojej obľúbenej farby alebo ďalšieho oblečenia, ktoré plánujete s teplákmi nosiť. Áno, vieme, že páni sa často orientujú v kombinovaní oblečenia zložitejšie, než ženy. Preto vám v prípade potreby s výberom radi pomôžeme.