logo MED

Jednodielne plavky

Po─Źet produktov: 4
Zoradi┼ą odnajnov┼í├şch
Ve─żkos┼ą
Farba
Cena
Ko┼í├ş─Źky
Vzor
UK├üZA┼Ą34
-48%
ÔÇô20 % k├│d SJ20
Jednodielne plavky dámsky
Jednodielne plavky dámsky
17.90 ÔéČ
34.90 ÔéČ
-48%
ÔÇô20 % k├│d SJ20
Jednodielne plavky d├ímsky ─Źierna farba
Jednodielne plavky d├ímsky ─Źierna farba
17.90 ÔéČ
34.90 ÔéČ
-65%
ÔÇô20 % k├│d SJ20
Dámske plavky so vzorom
Dámske plavky so vzorom
11.90 ÔéČ
34.90 ÔéČ
-65%
ÔÇô20 % k├│d SJ20
Jednodielne plavky dámsky Commercial
Jednodielne plavky dámsky Commercial
11.90 ÔéČ
34.90 ÔéČ

Hoci bikiny pred p├ír rokmi sp├┤sobili doslova revol├║ciu vo svete d├ímskych plaviek, jednodielne d├ímske plavky st├íle nepatria do k├║ta. Tento zmyseln├Ż strih d├ímskych plaviek vyh─żad├íva st├íle mno┼żstvo ┼żien. Navy┼íe pri niektor├Żch aktivit├ích, ─Źi v niektor├Żch wellness zariadeniach, m├┤┼że by┼ą ich pou┼żitie povinn├ę. No kr├ísne uk├í┼żu aj na pl├í┼żi. A pr├íve tam sa v posledn├Żch rokoch st├ívaj├║ op├Ą┼ą ve─żk├Żm hitom.

V na┼íej ponuke d├ímskych jednodielnych plaviek n├íjdete plavky r├┤znych farieb, vzorov a strihov. ─îi u┼ż preferujete nen├ípadn├ę jednodielne plavky alebo naopak v├Żrazn├Ż vzorovan├Ż model, ur─Źite si u n├ís n├íjdete tie prav├ę.┬á

Jednodielne plavky ÔÇô zmyseln├í elegancia pre ne┼żn├ę d├ímy

Jednodielne plavky s├║ ob─ż├║ben├ę najm├Ą medzi ┼żenami, ktor├ę preferuj├║ elegantn├Ż ┼ít├Żl obliekania. Tak├Żto model plaviek┬á je toti┼ż ve─żmi zmyslen├Ż a ne┼żn├Ż z├írove┼ł. Klasick├ę jednofarebn├ę jednodielne plavky ─Źi v├Żrazne zdoben├ę modely. Oba varianty maj├║ svoje hrd├ę nosite─żky.

V jednofarebn├Żch d├ímskych jednodielnych plavk├ích ni─Ź nepokaz├şte na pl├í┼żi ani k├║palisku. Vzorovan├Ż model z v├ís razom sprav├ş neprehliadnute─║n├║, no z├írove┼ł elegantn├║ d├ímu.┬á

Okrem pl├í┼żovej elegancie s├║ jednodielne plavky ob─ż├║ben├ę aj medzi ┼íportovky┼łami. ┼áportov├ę jednodielne d├ímske plavky s├║ typick├ę najm├Ą jednoduch├Żm a praktick├Żch dizajnom. Ich hlavnou ├║lohou je najm├Ą p├┤sobi┼ą pohodlne pri akejko─żvek ┼íportovej aktivite. No aj pri tomto druhu jednodielnych plaviek je kladen├Ż d├┤raz aj na estetickos┼ą.

Elegantn├í kr├í─żovn├í pl├í┼że aj k├║paliska

Cel├ę d├ímske plavky predstavuj├║ efekt├şvne rie┼íenie na pl├í┼ż, k├║palisko aj plav├íre┼ł. Sta─Ź├ş si vybra┼ą ten spr├ívny model a aj v jednoduch├Żch jednodielnych plavk├ích sa m├┤┼żete c├şti┼ą ako bohy┼ła. R├┤zne vykrojen├ę modely s├║ vhodn├ę sk├┤r na interi├ęrov├ę pou┼żitie (aby ste sa vyhli vzorovan├ęmu op├íleniu pod─ża plaviek), no jednodielne plavky v peknom strihu sa nemus├şte b├í┼ą vyven─Źi┼ą aj na k├║palisku ─Źi pl├í┼żi.

V┼íimli ste si napr├şklad Franc├║zsky ako elegantne vyzeraj├║ v jednodielnych plavk├ích a ako dokonale vedia posklada┼ą outfity s t├Żmto druhom oble─Źenia? Dopl┼łte jednodielne plavky pareom ─Źi letn├Żm pr├║ten├Żm klob├║kom aj vy a razom sa z v├ís stane m├│dna kr├í─żovn├í akejko─żvek pl├í┼że, nielen Franc├║zskej rivi├ęry.┬á

Ako vybra┼ą d├ímske jednodielne plavky

V┼íetky jednodielne plavky z na┼íej ponuky s├║ vyroben├ę z kvalitn├Żch materi├ílov. Bez probl├ęmov vydr┼żia aj pou┼ż├şvanie v slanej morskej vode ─Źi chl├│rovanej vode na k├║palisk├ích a plav├ír┼łach. Pri v├Żbere t├Żch prav├Żch cel├Żch d├ímskych plaviek pre v├ís sa v├ím preto sta─Ź├ş zamera┼ą len na ich dizajn.

Bud├║ to jednoduch├ę jednofarebn├ę jednodielne plavky alebo naopak v├Żrazn├Ż model s potla─Źou? V oboch budete vyzera┼ą oslnivo pri ka┼żdej pr├şle┼żitosti, a preto sa nemus├şte b├í┼ą siahnu┼ą aj po odv├í┼żnej┼íom dizajne.┬á

Vzor ─Źi farbu plaviek prisp├┤sobte ostatn├Żm pl├í┼żov├Żm doplnkom, s ktor├Żmi ich pl├ínujete nosi┼ą a v ┼ít├Żlovom outfite na pl├í┼ż sa budete c├şti┼ą skuto─Źne moderne. Ve─Ć kto povedal, ┼że cel├ę d├ímske plavky nem├┤┼żu vyzera┼ą zauj├şmavo?