logo MED

Podmienky pre využívanie zľavových kódov za odber newslettera

PODMIENKY PRE VYUŽÍVANIE ZĽAVOVÝCH KÓDOV -15 % PRI MINIMÁLNOM NÁKUPE ZA 40 EUR 

 1. Percentuálny zľavový kód (nadobudnutý v súvislosti s potvrdeným odoberaním newsletteru Medicine) oprávňuje k nákupu produktov z ponuky zverejnenej na stránke wearmedicine.sk so zľavou 15 % v prípade nákupu minimálne za 40 EUR.
 2. Hodnota zľavy 15 % sa odpočíta od všetkých produktov umiestnených v nákupnom koši s výhradou bodu 9 týchto podmienok.
 3. Klient má právo na jednorazové využitie kódu pri nákupe v obchode na stránke wearmedicine.sk
 4. Percentuálny zľavový kód nemožno kombinovať so žiadnou inou zľavovou ponukou dostupnou v obchode wearmedicine.sk.
 5. Zľavové kódy sa nespočítavajú. Nie je možné využiť dva kódy pri jednom nákupe.
 6. Zľavové kódy nie je možné vymeniť za ich peňažný ekvivalent.
 7. Zľavové kódy nie sú platobnými prostriedkami, ale percentuálnymi zľavami, ktoré udeľuje majiteľ internetového obchodu wearmedicine.sk.
 8. Klient aktivizuje zľavu tak, že si pridá vybraný produkt zo zoznamu do nákupného koša a následne zadá zľavový kód do poľa označeného „Mám zľavový kód.“ Po zadaní správneho kódu a kliknutí na tlačidlo „Využiť“ nachádzajúce sa pri poli „Zľavový kód“ sa klientovi udelí zľava z aktuálnej maloobchodnej ceny produktu, v súlade s pravidlami uvedenými v týchto podmienkach.
 9. Zľavové kódy neplatia pre vybrané špeciálne kolekcie.
 10. Tovary zakúpené v rámci akcie môžu byť vrátené v súlade so všeobecnými podmienkami obchodu.
 11. V prípade vrátenia tovarov zakúpených v rámci akcie sa klientovi vracia hodnota produktu uvedená na pokladničnom doklade/súhrne objednávky.

Konzultanti wearmedicine.sk sú klientom k dispozícii v hodinách 9:00 - 17:00 počas pracovných dní: tel. +421 233221534; e-mail: [email protected]